klubové aktivity & členství 

Bereme golf neprosto vážně, ale umíme se při něm bavit a snažíme se pomáhat potřebným ... ! Vždy se můžete těšit na skvělou atmosféru, na stylové skotské prostředí, muziku, speciality skotské kuchyně a dostatek skotské whisky ...

Všechny naše akce generují zisk, který věnujeme Centru Paraple na rozvoj sportovních aktivit vozíčkářů a vždy máme pro účastníky našich turnajů připraveno více než 24 kompletních kiltů k zapůjení!

 

Kromě toho, že Vám kilt na naše turnaje zapůjčíme, Vám ho umíme také vyrobit v té nejvyšší kvalitě za použití originálních surovin a na míru.  A pozor, v této době, už také v jedinečném Czech National vzoru tartanu navrženém a registrovaném Whisky&Kilt Clubem v The Scottish Register of Tartans v Edinburghu!

Dne 13.září 2016 byl Whisky&Kilt Golf Club přijat mezi členy České golfové federace. Věříme, že stylem našich akcí, i všemi dalšími aktivitami přispějeme k rozvoji a propagaci golfu, jako hry starobylé hry opravdových gentlemanů. Pro Vás to znamená, že se můžete stát členem jedinečného golfového klubu, který jinde ve světě budete těžko hledat ...

Málo který český klub se může pyšnit tak významným členem, jako Whisky&Kilt Golf Club ...

V pátek 2.června jsme na hřišti v Berouně předali čestné členství legendě světového golfu Colinu Stuartovi Montgomerie!

"Monty" je tak doživotním členem našeho klubu a naším příznivcem. Slíbil, že aby dal šanci ostatním členům klubu, nebude se účastnit klubového mistrovství a zřejmě ani ostatních klubových turnajů :-)

Podmínky členství pro sezónu 2020

Do sezóny 2020 vstupuje náš klub se třemi významnými partnery z řad golfových resortů - Royal Golf Clubem Mariánské Lázně, Spa & Golf Resortem Cihelny a Golf Clubem Český Krumlov (více ZDE).

 

Osobní členství 2020: 1.800 Kč

Juniorské členství (do 18 let) 2020: 800 Kč

Firemní členství 2020: 5.000 Kč

Přihláška do klubu ke stažení ZDE

Stávající členové nevyplňují přihlášku, jen e-mailem na milan.hrouda@seznam.cz potvrdí členství pro rok 2018 a jeho formu.

Noví členové přihlášku zašlou na stejný e-mail.

Platba členství na účet: 9637503001/5500 u golfové banky Raiffeisen Bank. Buď do zprávy příjemci uveďte jméno, nebo jako variabilní symbol napište vaše členské číslo (to vám historicky zůstává stále stejné). 

Firemní členství zahrnuje 1 osobní členství, všechny níže uvedené benefity a je spojeno s daňovým dokladem na prezentaci firmy v rámci klubových aktivit.

GOLF

Royal GC Mariánské Lázně - zvýhodnění 20% na green fee

GC Český Krumlov - zvýhodnění 40% na green fee (nebo speciální cena za 4 členný flight s alespoň 1 členem WHKGC, hrajícím v kiltu: 2.800 Kč)

Golf & Spa Resort Cihelny - zvýhodnění bude upřesněno do startu sezóny

Členství v České golfové federaci do 31.12.2020

Kolekce klubového oblečení skotské značky GLENMUIR 1891 za zvýhodněnou cenu

WHISKY

Jako člen WHKGC, získáváte členství v Single Malt Whisky Clubu Praha (SMWC), s právem využívat slevu 20% na konzumaci ve Whisky&Kilt Clubu v Praze 2 a s právem bezplatného pronájmu prostor klubu pro soukromé nebo firemní akce. Více o klubu na www.whiskyandkilt.cz.

KILT

Zapůjčení kiltu pro turnaje a po dohodě i na jiné akce, na kterých jako člen klubu budete klub reprezentovat ... :-)

 

CESTOVÁNÍ

Vždy speciální cena na pobyt a green fee než nečlenové klubu pro zájezdy za golfem a  skotskou, pořádané naším klubem.

 

AKCE

Pokud budete chtít připravit pro firemní klienty, kamarády nebo v rámci rodinné oslavy sportovně - společenskou akci, i v tomto případě se můžete těšit na výhodnější cenu.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now